• No1 : Türkiye'nin Önde Gelen Forklift Kabini Üreticisi Bursa Kabin Sanayi
  • info@bursakabin.com.tr
tren

Yiğitler Mah. C6 Sok. No: 29/Z1

Yıldırım / BURSA

+90 224 341 41 88

Telefon Numarası

Bursa Kabin Sanayi

Bursa Kabin Sanayi Yeni Yıla Yurtdışı Üretimleriyle Başlıyor

Faaliyet içerisinde olduğumuz bu pazarda, bilgi ve deneyimlerimiz ile müşterilerin memnuniyetini ve kullanım kalitelerini artıran kabinleri sunmak.Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun forklift kabin ürün ve hizmetlerini sunarak, Türkiye forklift kabin sektöründe lider bir marka haline gelmek.

Etik yönetim anlayışı güçlü teknik kadrosu, ileri teknoloji uygulama kapasitesi, geniş bilgi ve deneyimi, uluslararası standartlarda üretim ve sorunsuz müşteri memnuniyeti sağlamak..Sürekli gelişme anlayışı içinde pazarın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, uluslararası pazarda kalitesi ile bilinen güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmak ana ilkemizdir. Başarı ölçümüz kalite, fiyat ve satış sonrası servis hizmeti ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Kalite tüm çalışan ve tedarikçilerimiz için bir seçenek değil bir zorunluluktur.

Şirketimizin genel politikası, projelerinde müşterilerinin tam memnuniyetini sağlamak, her yeni projede bir öncekine göre daha üst bir yazılım ve donanım seviyesine ulaşmaktır. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Bursa Kabin Sanayi , sürekli yükselen iş hacmi ile Türk Sanayiinin verimlilik ve üretim artışı alanlarında en büyük destekçilerinden birisi konumundadır.