• No1 : Türkiye'nin Önde Gelen Forklift Kabini Üreticisi Bursa Kabin Sanayi
  • info@bursakabin.com.tr
tren

Yiğitler Mah. C6 Sok. No: 29/Z1

Yıldırım / BURSA

+90 224 341 41 88

Telefon Numarası

Bursa Kabin Sanayi

Bursa Kabin Sanayi

  Firmamız 2007 yılında Adnan YAKUPOĞLU ve Cahit YAKUPOĞLU tarafından kurulmuş olup, faaliyet alanını ilk olarak; babamız ve ustamız Mustafa YAKUPOĞLU’nun mesleği olan iş makinaları, kaporta ve boya işi ile daha sonra forklift kabin imalatı alanında büyüme kararı almıştır.

  Kabin Sanayi sektörüne  girdiği andan itibaren değişik bir imalat standartı getiren Bursa Kabin ilkeleri ile forklift kabin sektöründe hizmet vererek Bursa ve bölgesinde sayılı firmaların arasına girmeyi başarmıştır.

  Üzerine düşen sorumluluğun bilincinde olan Bursa Kabin, Bursa şirketleri için üst düzey imalatı ve fizibilite çalışmasının yapılması için büyük gayret sarf etmektedir.”Zamanında Teslim-Uygun Fiyat” uyumu çalıştığı şirketlerde de aşılmaya çalışmakta olup , diğer yandan “imalat” konusundaki açmazları hem şirket,hem sektör,hemde bölge bazında çözmek için durmaksızın yeni strateji arayışları içerisindedir.

  Bursa Kabin, ürettiği forklift kabinleri piyasada kalitesi, sağlamlığı ve zamanında teslimatı ile aranılan bir marka haline gelmiştir.