• No1 : Türkiye'nin Önde Gelen Forklift Kabini Üreticisi Bursa Kabin Sanayi
  • info@bursakabin.com.tr
tren

Yiğitler Mah. C6 Sok. No: 29/Z1

Yıldırım / BURSA

+90 224 341 41 88

Telefon Numarası

Forklift Kabin Montajı

7010018 7010010

   Forklift kabinleri operatörün makinayı kullanım ve bakımını engellemeyecek şekilde dizayn edilmektedir. Kabin tavanında yük asansörünü gözlemek için muhafazalı tepe gözetleme camı mevcuttur. Kabin camları operatöre geniş görüş açısı sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır ve sekurit oto camıdır. Kapılar gerektiğinde kolaylıkla sökülebilecek tipte olup isteğe bağlı olarak tek veya iki parçalı olarak imal edilmektedir. Sol kapıda alüminyum çerçeveli sürgülü tip açılır cam mevcuttur. Kabin ön ve arka kısmında trafik tüzüklerine uygun sinyal lambaları vardır. Makinanın konumuna göre arka cam sabit veya açılabilir tip olarak dizayn edilmektedir. Kabin ve bütün parçaları kaynaklı imalat sonrası fosfatlanıp, boyandıktan sonra fırınlanmaktadır.

uretim1 uretim2

  Forklift kabinleri operatörlerin görüşünü en yüksek seviyede tutacak şekilde tasarlanır. Kabinin her iki kapısında sürgülü alüminyum çerçeve bulunmakta olup, kapılar istenildiğinde kolaylıkla sökülüp takılabilir. Ön cam ve silgi motoru, kolu, süpürgesi standart olarak müşteriye sunulur. Arka cam; forkliftin tasarımına göre servis bakımlarında ve aracın kullanımında engel teşkil etmeyecek şekilde, sabit cam veya amortisörlü açılır cam olarak uygulanır. Kabin tavan bölümü yine operatörün görüşünü engellemeyecek şekilde tasarlanır ve üretilir.

  Ürünlerinin tasarım aşamasında müşterilerinin istek ve beklentilerini Ar-Ge ve üretim mühendislerinin teknik bilgi ve becerileriyle birleştiren firmamız, kalite anlayışına müşterinin gözünden bakmakta olup, üretimin her aşamasını teknik personelinin kontrolü altında takip etmektedir, yan sanayileriyle de koordineli çalışarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır.

montaj1

Üretimi tamamlanan kabinlerin montaj aşamalarına geçilmektedir. Gerekli durumlarda montaj aşaması müşterilerimizin adreslerinde yapılmaktadır.

Tasarımı ve üretimi tamamlanan forklift kabinlerini uzman ekiplerimiz tarafından firmamız atölyelerinde veya siz değerli müşterilerimizin tesislerinde yapmaktayız.

7010035 R1 1 7010035 R1 2
yedek1

Teslimatı tamamlanan kabinlerimizin çeşitli durumlarda yedek parçalarını temin etmekteyiz. Müşterilerimize sürekli destek vermekteyiz.